„Black or white?”

                                          Już po raz kolejny w Teatrze Variete odbędzie się                                   

Koncert charytatywny  „Black or white?”  celem wsparcia Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii w Krakowie z okazji światowego Dnia Nowotworów Neuroendokrynnych NET

10 listopada 2018 r.  godz. 18.00
„Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”

Z taką myślą spotykamy się po raz kolejny na koncercie charytatywnym organizowanym przez Klinikę Endokrynologii w Krakowie celem wsparcia Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii, gdzie artyści poprzez swoje muzyczne pasje będą wspierać pacjentów z nowotworami endokrynnymi.

W tym roku myślą przewodnią koncertu jest hasło: „Niech połączy nas tango”

Wystąpią:

Artyści teatru Muzycznego Roma oraz

Zespół Akustyczna OpeRacja

Zespół Wokalny Colour Voices

Zespół instrumentalny

Tancerze Krakowskiej Akademii Tańca

Szkoła Tańca TangoVirri

Tancerze Szkoły Tańca Pasja

W trakcie koncertu będziecie mieć Państwo możliwość posłuchania zarówno utworów pochodzących z różnych musicali, utworów muzyki rozrywkowej, muzyki instrumentalnej, jak i obejrzenia barwnych choreografii tanecznych.  Podczas koncertu czekają na Państwa niespodzianki. Ci z Państwa, którzy towarzyszyli nam w ostatnich latach, wiedzą, że koncert charakteryzuje się dużą różnorodnością, która powoduje, że spędzony z nami czas bardzo szybko mija. Jak zwykle gwarantujemy dobrą zabawę, mając na uwadze różne upodobania muzyczne, a gorące rytmy tanga jeszcze przez długi czas będą Państwu towarzyszyć.

W trakcie koncertu nie zapominamy również o jego celu, dlatego osoby zainteresowane problemem nowotworów neuroendokrynnych będą miały możliwość zapoznania się z tym tematem.

<< wróć