CYKL KONCERTÓW VARIETE

Już za nami

Orchestral R.O.C.K.

Już w marcu niezwykłe widowisko muzyczne ORCHESTRAL R.O.C.K. zagości w Teatrze Variete w Krakowie.

więcej

Czesław Śpiewa

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa na scenie VARIETE już 21 października 2017 !

więcej

Marek Dyjak „Pierwszy śnieg”

Po udanej wiosennej trasie, Marek Dyjak rusza w kolejną, jesienną odsłonę koncertową albumu "Pierwszy Śnieg". W Krakowie Artysta postanowił odwiedzić Krakowski TEATR VARIETE! Na koncert zapraszamy 22 października 2017 r. o godz. 19:00

więcej

Me and That Man

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne. 5 października na naszej scenie ME AND THAT MAN!

więcej

„Black or white? ”- Koncert charytatywny

"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów". Z taką myślą spotykamy się po raz drugi na koncercie charytatywnym organizowanym przez Katedrę i Klinikę Endokrynologii UJCM w Krakowie we współpracy z Wydziałem Kultury Miasta Kraków dla Fundacji na Rzecz Endokrynologii i Endokrynologii Onkologicznej "Pro Endocrinologia" Kliniki Endokrynologii w Krakowie, gdzie artyści poprzez swoje muzyczne pasje będą wspierać pacjentów z nowotworami endokrynnymi.

więcej

VOO VOO „7”

25 marca na scenę VARIETE wróci VOO VOO!
Koncert w ramach trasy promującej nową płytę zespołu "7", której premiera już 7 marca 2017 r.

więcej

KAYAH & Transoriental Orchestra

Wraz z Kayah zapraszamy Państwa w egzotyczną podróż. Transoriental Orchestra to niezwykły projekt, który na scenie VARIETE już 29 marca 2017 r. o godz. 19:00.

więcej

KAYAH „Gdy pada śnieg”

15 grudnia 2016 r. naszą scena zawładnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej - KAYAH. Wystąpi ona w specjalnym bożonarodzeniowym koncercie "Gdy pada śnieg".

więcej

Czesław Śpiewa

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa wystapią na scenie Teatru VARIETE już 13 listopada!

więcej

Jaromir Nohavica „Tak me tu mas”

Z ogromna radością ogłaszamy powrót legendarnego Jaromira Nohavicy do Krakowa! Ten wyjątkowy Artysta zagości z nowym materiałem muzycznym w Krakowskim Teatrze VARIETE 12 i 13 października.

więcej

JULIA MARCELL

Tak o swym najnowszym wydawnictwie mówi sama Julia Marcell: „Drodzy, nowa płyta już marcu! Właśnie intensywnie pracuję nad nią z zespołem. Zaszyliśmy się w studio i idziemy jak burza, pomysły przepalają nam zwoje mózgowe, praca wre…

więcej

TO JEDNAK MIŁOŚĆ – 8 marca 2016 r

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet niezwykłego duetu wokalnego - Olga Szomańska & Maciej Miecznikowski. Po 11 latach od wspólnego udziału w oratorium "Tu Es Petrus" ponownie razem na scenie !!!

więcej

JAROMIR NOHAVICA PONOWNIE W VARIETE!

Od wydania ostatniego albumu pt. „Tak mě tu máš” w 2012 roku upłynęło już pięć lat. Teraz Jaromir Nohavica przedstawia swoje nowe, autorskie dokonanie o wymownym i oryginalnym tytule „Poruba”.

więcej