TRIBUTE TO QUEEN na scenie VARIETE!

Nieśmiertelne przeboje grupy Queen w wykonaniu gwiazd musicalu “Rapsodia z Demonem” z warszawskiego Teatru Rampa staną na scenie VARIETE w Nowym Roku! Na TRIBUTE TO QUEEN zapraszamy 26,27 i 28 stycznia 2018 r.

Wystąpią przed Państwem: Kuba Molęda, Jakub Wocial oraz Sebastian Machalski w towarzystwie czołowych polskich muzyków – Michała Sitarskiego, Pawła Grudniaka, Michała Polubca, Adama Krama i Jana Stokłosy (kierownictwo muzyczne).

Rapsodia-034

Musical „Rapsodia z Demonem” to największy przebój Teatru Rampa w ostatnich latach. Ponadczasowe, genialne utwory Freddiego Mercury’ego w mistrzowskich aranżacjach Jana Stokłosy zabrzmiały na tej scenie już ponad 80 razy. Teraz chcemy, by usłyszeli je wielbiciele Queen w całej Polsce.

One Vision, Who wants to live forever, Don’t stop me now, Another one bites the dust,
I want it all 
czy We will rock you – to zaledwie początek długiej listy niezapomnianych utworów, które usłyszą Państwo podczas trasy koncertowej.  Fani “Rapsodii…”oraz muzyki zespołu Queen nie wyjdą z koncertu zawiedzeni – wykonamy nowe aranżacje, stworzone specjalnie do tego koncertu oraz niewykorzystane w spektaklu hity.

Światowy poziom i mnóstwo emocji – to gwarantuje marka Broadway w Polsce!! Nade wszystko – pasja.

Rapsodia-049

 

<< wróć