Oferta pracy Kadry i płace

Krakowski Teatr VARIETE

W związku z intensywnym rozwojem instytucji poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

-doświadczenie w zakresie administracji płacowej (rozliczanie płac, obsługa kadr)

– znajomość programów kadrowo-płacowych, obsługa programu CDN Optima – mile widziana,

– praktyczna znajomość aktualnych przepisów prawa i ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych,

– umiejętność sporządzania analiz, raportów i opracowań

– znajomość MS Office, znajomość programu Excel.

Opis stanowiska:

– pełna obsługa kadrowo – płacowa pracowników,

– sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, GUS,

– Sporządzanie i rozlicznie umów cywilno-prawnych,

– Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

– Miła atmosfera,

– Współpraca z ciekawymi i znanymi osobami.

WARUNKI APLIKACJI

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@teatrvariete.pl do dnia 07.12.2018 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska. Prosimy również o przygotowanie do wglądu dokumentów poświadczających kwalifikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000).