Oferta pracy- KOORDYNATOR WYDARZEŃ ZEWNĘTRZNYCH

Krakowski Teatr VARIETE
W związku z intensywnym rozwojem instytucji poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

KOORDYNATOR WYDARZEŃ ZEWNĘTRZNYCH
Opis stanowiska:
• Koordynacja wydarzeń zewnętrznych, odbywających się w Teatrze (imprezy zamknięte, gale, konferencje, koncerty);
• Dyżury podczas w/w wydarzeń;
• Koordynacja pracy obsługi widowni podczas w/w wydarzeń;
• Współpraca z najemcami;
Mile widziana:
• Dyspozycyjność (praca głównie wieczorami i w weekendy);
• Doświadczenie pracy w teatrze/organizacji wydarzeń teatralnych/koordynacji wydarzeń artystycznych;
• Umiejętność współpracy z ludźmi;
• Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu (umowa zlecenie),
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
• Możliwość realizowania zainteresowań w dynamicznie rozwijającej się Instytucji Kultury.
WARUNKI APLIKACJI:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@teatrvariete.pl do dnia 15.12.2019 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska. Prosimy również o przygotowanie dokumentów poświadczających doświadczenie.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. U. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000).

Zamknij