Oferta pracy- PRACOWNIK OBSŁUGI SCENY

Krakowski Teatr VARIETE
W związku z intensywnym rozwojem instytucji poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK OBSŁUGI SCENY
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną sceny podczas wydarzeń artystycznych w Teatrze. Do jej obowiązków należeć będą̨ czynności techniczne związane z przygotowaniem i realizacją przedstawień (w tym montaże i demontaże scenografii).
Wymagane:
• Doświadczenie w pracy scenicznej;
• Sprawność fizyczna (brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m);
• Umiejętność pracy z użyciem elektronarzędzi, szybkość i sprawność w pracach montażowych;
• Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania i mienie oraz sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
• Dyspozycyjność (praca w różnych godzinach, w weekendy, w święta);
Mile widziane:
• Wykształcenie techniczne;
• Znajomość podstawowa mechaniki i techniki teatralnej;
• Doświadczenie w pracy w teatrze lub przy wydarzeniach kulturalnych;
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (w niepełnym wymiarze czasu pracy);
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę z dużą możliwością rozwoju zawodowego;
• Możliwość́ realizowania zainteresowań́ w dynamicznie rozwijającej się Instytucji Kultury.
WARUNKI APLIKACJI
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@teatrvariete.pl do dnia 15.12.2019 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię̨, nazwisko oraz nazwę stanowiska. Prosimy również o przygotowanie do wglądu dokumentów poświadczających kwalifikację.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. U. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000).

Zamknij