Rey Ceballo & Tripulacion Cubana

Rey Ceballo & Tripulacion Cubana w Krakowie

Najpopularniejsza kubańska orkiestra w Polsce, czyli zespół Rey Ceballo & Tripulacion Cubana, już 21 września po raz pierwszy na scenie Teatru Variete porwie krakowską publiczność w wir latynoskich rytmów. Po niezapomnianych koncertach w Teatrach, Filharmoniach m.in. w Koszalinie, Olsztynie, Warszawie tym razem w Krakowie zabrzmią  największe hity w letnich aranżacjach rodem ze słonecznej Kuby.  Tego nie można przegapić!

Rey Ceballo & Tripulacion Cubana to najpopularniejsza orkiestra kubańska na polskim rynku muzycznym. Lider formacji – Rey Ceballo – to utalentowany pianista, wiolonczelista, kompozytor, producent i aranżer muzyczny, pochodzący z Santiago de Cuba. Po podbiciu serc publiczności Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej, postanowił przyjechać do Polski, gdzie od ponad 17 lat cieszy publiczność muzyką latynoską. W swoim dorobku artystycznym ma wiele projektów: począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol (Ulica Słońca), przez jedyny w Europie musical „Conoce mi Cuba” („Poznaj moją Kubę”), aż po kolejną, obecną w 98% kubańską orkiestrę Tripulacion Cubana. Współpracował z Blue Cafe w utworze „Buena”, był dyrektorem muzycznym, aranżerem, pianistą znakomitej płyty „Kora Ola Ola” na czele z Korą!

21 września w Teatrze Variete  zespół zaprezentuje swój zupełnie nowy repertuar. Koncert w Krakowie będzie okazją do promocji płyty zatytułowanej „Cosas de la Vida”, czyli „Rzeczy z życia”. Opowiada ona o przeżyciach artystów, zaczynając od wyjazdu z Kuby, na wzlotach i upadkach z życia prywatnego i zawodowego kończąc , będziemy podróżować po wielu gatunkach muzycznych od latin jazz , timbę po kubański son czy latin- pop.

Tego wieczoru zabierzemy Państwa na wyspę! Teatr stanie się Kubą, na której muzyka, taniec, miłość   czy szczęście są najważniejsze! Gwarantujemy dobrą zabawę! Taniec! Spotkanie z muzykami po koncercie!

 

TripulacionCubana

 

<< wróć